Про нас

Вітаємо в інтернет-магазині "FROST CENTER"! У нашому магазині ви зможете знайти всі необхідні запчастини для холодильного обладнання за доступними цінами. Ми маємо багаторічний досвід роботи в цій галузі і завжди готові задовольнити потреби наших клієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти завжди були задоволені якістю товарів та обслуговуванням.

Ми цінуємо ваш час, тому працюємо 7 днів на тиждень, щоб забезпечити зручність замовлення товарів в будь-який час. Наша компанія працює для того, щоб забезпечити нашим клієнтам зручний та доступний спосіб замовлення товарів. 

Наш асортимент включає широкий вибір запчастин, які завжди в наявності на складі. Також, ми готові виконати поставки під замовлення, які займають мінімальний час та забезпечують максимальний комфорт для клієнта. Наші складські позиції постійно поповнюються, що дозволяє нам задовольнити будь-які потреби у холодильних компресорах, теплообмінниках, автоматиці та різних комплектуючих. 

Однією з головних переваг нашої роботи є швидкість виконання замовлень. Наші клієнти можуть бути впевнені, що отримають свої покупки в найкоротші терміни. Для вашої зручності працюють 3 пункти видачі замовлень у Києві, Одесі та Харкові.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша компанія завжди готова надати професійну консультацію при виборі запчастин, вирішенні проблем та будь-яких запитань, які виникають у процесі покупки. Також забезпечити швидку доставку по всій Україні.

Загалом, наш інтернет-магазин "FROST CENTER" - це надійний та професійний партнер для тих, хто шукає якісні запчастини для холодильного обладнання. Ми завжди готові надати якісний сервіс та зробити все можливе, щоб наші клієнти були задоволені.

Звертайтесь до нас і переконайтеся в нашій компетентності та широких можливостях. Наша мета - зробити процес покупки запчастин якомога простішим та зручнішим для клієнтів. Ми цінуємо наших клієнтів і завжди раді бачити нових.